O mně

Jsem Honza Janda, písničkář, zpěvák a kytarista na volné noze. Občas mě můžete potkat v různých městech Evropy, jako potulného pouličního muzikanta.

Moje písně jsou především o lásce a životě, a vycházejí z reality, která není vždy zrovna růžová. To vše jsem shrnul ve svém novém albu - Realita života.

Od roku 2013 pořádám akci Písničkáři z Budějc, ve známém budějckém klubu MC Fabrika, pod záštitou majitele Honzy Vozáryho (Oceán, Básníci ticha, ...). Akce od roku 2018 probíhá v týmové spolupráci s Honzou Ptáčkem (Pták Lajf) a Víťou Filipovským (Killa Fettu). Na Písničkářích již vystoupilo mnoho skvělých umělců, nejen z Českých Budějovic! Například René Souček, Dan Vertígo, Stanislav Kahuda, Fabian Berka, Láďa Latka Trio, ale i zahraniční hosté, jako Beda mit Palme, a mnoho dalších.

Od roku 2015 studuji hru na klasickou kytaru, na konzervatoři v Českých Budějovicích u Pavla Steffala. Zároveň učím, jednak na ZUŠ Borovany, ale také soukromě, hru na klasickou a elektrickou kytaru.

V roce 2020 jsem dokončil své první album Realita života. Vše bylo natočeno a zmasterováno ve studiu Pluto Sound GFD (Pták Lajf). Za grafickou podobu obalu vděčím Janu Málovi (studio Face) a fotografce Báře Fuhrmannové. Děkuji všem, kteří se na desce podíleli - odvedli jste skvělou práci! Více informací o albu zde.

Aktuálně pracuji na druhém CD a sbírce básní. Sledujte web, moje další plány budou odkryty v pravý čas :-D.

Těším se s Vámi na viděnou na koncertu!